Zamówienie

Złóż zamówienie a następnie sfinalizuj je dokonując płatności.

więcej
Kod

Odbierz email zawierający kod oraz instrukcję do odblokowania telefonu Alcatel.

więcej
Odblokowanie

Z chwilą wpisania kodu do telefonu staje się on całkowicie odblokowany.

więcej
 
Odblokowanie telefonu proste jak 1-2-3

Tutaj zamówisz kod simlock do zdalnego odblokowania telefonu Alcatel.

Blokada wyłączana jest natychmiast po wpisaniu kodu, co skutkuje całkowitym i trwałym odblokowaniem urządzenia. Od tej chwili Twój telefon będzie działał z kartami SIM dowolnej sieci.Wybierz model:


 
Opinie klientów

Gizmo ( *****95.dynamic.chello.pl )
Opinia o odblokowaniu Modem Alcatel Airbox 2: Wszystko w najlepszym porządku. Modem Wi-Fi odblokowany i działa w innych sieciach. Dziękuję i Pozdrawiam.

Marcin ( *****atic.ip.netia.com.pl )
Opinia o odblokowaniu Modem Alcatel Airbox 2 Orange: Wszystko działa zgodnie z obietnicą, kod otrzymany w przeciągu godziny w sobotę, Polecam

Renata ( *****207-5.adsl.inetia.pl )
Opinia o odblokowaniu Alcatel Orange Roya: Odblokowanie telefonu bardzo łatwe. Szybka obsługa, jestem bardzo zadowolona.

Matrix1378 ( *****153.play-internet.pl )
Opinia o odblokowaniu Alcatel Orange-Airbox-2: Szybko i profesjonalnie kod wraz z instrukcją. Cena bardzo przyzwoita 10000 % megapozytyw

Pewny ( *****158.play-internet.pl )
Opinia o odblokowaniu Alcatel Orange Rise 30: Kod OK telefon działa we wszystkich sieciach.

Czym jest odblokowanie

Usługa odblokowania którą oferujemy pozwala na używanie w Twoim telefonie kart SIM dowolnej sieci. Polega to na wpisaniu specjalnego kodu który wprowadza się do telefonu za pośrednictwem klawiatury numerycznej. Dzięki temu ograniczenie korzystania z kart SIM tylko jednego operatora, nazywane blokadą simlock, zostaje usunięte i możliwe jest używanie kart SIM wszystkich sieci.


Czy niezbędne jest posiadanie wiedzy technicznej?

Wcale. Oferujemy kompleksowe i łatwe w użyciu instrukcje do odblokowania Twojego telefonu Alcatel. Wpisanie kodu odblokowującego za pomocą klawiatury telefonu jest tak proste jak wybieranie numeru. W większości modeli wystarczy uruchomić telefon z kartą SIM nieakceptowanej sieci, aby pojawiło się okienko do wpisania kodu odblokowującego.


Jak wygląda proces odblokowania?

Potrzebujemy kilku informacji o Twoim telefonie takich jak np. numer seryjny IMEI, model lub sieć z której on pochodzi. Na podstawie tych danych otrzymujesz kod do odblokowania telefonu. Należy postępować zgodnie z przesłanymi instrukcjami a telefon zostanie odblokowany.


Czy kody odblokowujące mogą uszkodzić mój telefon?

Wyłączanie kodem ograniczenia nałożonego przez sieć to najbezpieczniejsza forma odblokowania. Tej samej metody odblokowywania swoich urządzeń używają salony operatorów gdyż jest to najprostsza i najskuteczniejsza forma usunięcia blokady simlock, wprowadzona i zalecana przez producentów telefonów.


Samsung Sony iPhone Blackberry HTC Nokia LG Motorola Alcatel

Potrzebujesz więcej pomocy? Prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.