Zamówienie

Złóż zamówienie a następnie sfinalizuj je dokonując płatności.

więcej
Kod

Odbierz email zawierający kod oraz instrukcję do odblokowania telefonu.

więcej
Odblokowanie

Z chwilą wpisania kodu do telefonu staje się on całkowicie odblokowany.

więcej
 
1. Zamówienie

W celu złożenia zamówienia na odblokowanie telefonu wypełnij i wyślij formularz podając niezbędne dane. Minimum informacji jakie potrzebujemy do realizacji zamówienia to: numer seryjny IMEI telefonu(unikalny dla każdej komórki) oraz Twój adres email.

Płatności w serwisie obsługiwane są przez system przelewów internetowych Dotpay. Większość z dostępnych kanałów płatności gwarantuje przelew do odbiorcy w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę, w niedzielę i święta.Dzięki temu czas oczekiwania na kod odblokowujący zostaje skrócony do minimum. Jest on zależny od modelu telefonu lub sieci operatora z której pochodzi. Szczegółowe informacje dostępne są na podstronie danego modelu.
2. Kod

Kod otrzymasz na adres email który podajesz podczas składania zamówienia. W większości przypadków należy uruchomić telefon z nieakceptowaną kartą SIM (karta dowolnego operatora oprócz tego używanego dotychczas) aby pojawiło się okienko do wpisania kodu odblokowującego. Szczegółowa instrukcja dopasowana do konkretnego modelu przesyłana jest wraz z kodem.
3. Odblokowanie

Odblokowanie telefonu następuje natychmiast po wpisaniu kodu. Kod wpisujemy tylko raz. Nie jest istotne czy robimy to w kraju czy za granicą, czy mamy zasięg sieci czy nie. Od tej chwili telefon będzie działał z kartami SIM dowolnych operatorów.
Samsung Sony iPhone Blackberry HTC Nokia LG Motorola Alcatel

Potrzebujesz więcej pomocy? Prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.